Kontakta oss

Kontakta oss gärna om du vill beställa mer information, ställa frågor eller boka studievägledning. Våra telefontider är mån-torsd 09.00-17.30 och fred 09.00-16.00. Längre ner hittar du alla kontaktpersoner om du vet vem du söker.

Facebook
Instagram

Fråga oss på EduPlanet eller boka ett möte

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Besök oss

Besök oss på Sysslomansgatan 35 A i Uppsala. Vi har öppet mån-torsd 09.00-17.30 och fred 09.00-16.00. Hör gärna av dig innan, så att du är säker att den du vill prata med finns på plats. Nedan ser du alla kontaktpersoner.

Välkommen!

Eduplanet

Sysslomansgatan 35 A
Uppsala

Vi hjälper dig

Jonas

Studievägledare

jonas@eduplanet.se

College & Universitet: Musik, Film, Business, Medicin. USA, Storbritannien, Australien, Spanien, Tyskland, Schweiz m fl.

Daniella

Studievägledare

daniella@eduplanet.se

College & Universitet: Medicin

Johan

Kontors- & personalchef

johan@eduplanet.se

Språkresor: italienska, tyska, engelska

College & Universitet: Medicin, PreMed

Henrik

Ekonomi- & marknadschef

henrik@eduplanet.se

College & Universitet: Business

Språkresor: franska, spanska

Studieresor: skolor och grupper

Clara

Studievägledare

clara@eduplanet.se

Språkresor: franska, italienska, tyska, japanska, koreanska m fl

College & Universitet: Design & Fashion, Medicin

Studieresor: skolor och grupper

Linnéa

Studievägledare

linnea@eduplanet.se

Språkresor: engelska, spanska

College & Universitet: USA

Studieresor: skolor och grupper

Johanna

Studievägledare

johanna@eduplanet.se

College & Universitet: Medicin

Dr Esther

PreMed - ansvarig & huvudlärare

esther@eduplanet.se

Pre-med: Fantastisk lärare och coach!